zpět na úvod

O SPOLEČNOSTI

NAŠE PRODUKTY

SMLUVNÍ POJIŠŤOVNY

REFERENCE

POVINNÉ INFORMACE

GDPR

KONTAKTY

PORTÁL PRO KLIENTY

 

O SPOLEČNOSTI

 

 

 

Pojišťovací makléřství BOHEMIA, a.s. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění průmyslu, obchodu, služeb a občanského pojištění. Své know-how získala z dřívějšího působení svých pracovníků pro české i mezinárodní pojišťovny, disponuje týmem kvalitních odborníků s mnohaletou zkušeností v oblasti pojišťovnictví.

 

Naše společnost vždy stojí na straně klienta a hájí jeho zájmy. Naše služby jsou při zachování Vaší plné rozhodovací pravomoci zcela bezplatné. Nutná režie je kryta pojišťovnou z částky, kterou by jinak vyplatila svému obchodnímu zástupci. Ten však nemůže předložit návrhy z několika pojišťovacích ústavů, není schopen nabídnout tak širokou škálu služeb a bude vždy stát za zájmy své mateřské pojišťovny. Tento fakt hraje významnou roli při likvidaci pojistných událostí, kdy jsme pro pojišťovnu vždy profesionálním partnerem.

 

 

V případě, že Vaše společnost má uzavřená některá majetková nebo odpovědnostní pojištění, je možno využít našich služeb a nechat si stávající pojištění posoudit a vyhodnotit.

 

Data z obchodního rejstříku

 

Copyright © 2023 - Pojišťovací makléřství BOHEMIA a.s., Plukovníka Malého 1881/1, 370 05 České Budějovice. Všechna práva vyhrazena